Dostawa, zwroty, płatności

Koszty dostawy 
 Kurier DPD
1. Przy zamówieniach powyżej 500 zł + przedpłata = dostawa bezpłatna
2. Gotówka / pobranie ( płatność przy odbiorze przesyłki ) = 25 zł 
3. Przedpłata na konto bankowe = 20 zł
4. Za pośrednictwem www.przelewy24.pl = 20 zł
 
Czas dostawy
W przypadku 90 % dostaw realizowanych za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu, w którym nadaliśmy Twoją przesyłkę, należy spodziewać się przyjazdu kuriera. 
 
Zwroty
Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy. 
 
W przypadku odstąpienia od umowy:
www.sweetpaste.pl   jest zobowiązany do zwrotu wszystkich otrzymanych od Państwa płatności, w tym kosztu dostarczenia rzeczy. Zwrotu pieniędzy dokonujemy niezwłocznie,
a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. 
Kupujący odstępujący od umowy zobowiązany jest do zwrotu zakupionej rzeczy na swój koszt.
 
Zwracany produkt zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie nienaruszonym. Oznacza to, że produkt musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu.
 
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas ( Concept ) o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia poprzez którąś z poniższych form:
  • wysłanie wiadomości email z treścią oświadczenia na adres office @ sweetpaste.pl (koniecznie podaj nr zamówienia, datę odbioru przesyłki, jaki towar jest zwracany)
  • przesłanie oświadczenia na papierze, w paczce, razem ze zwracanym towarem
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy
przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 
Procedura zwrotu
Aby procedura odstąpienia od umowy (zwrotu) przebiegała jak najszybciej prosimy o 
1. poinformowanie nas o Państwa decyzji 
2. dołączenie do paczki dowodu zakupu (paragon/faktura) dla łatwiejszej identyfikacji transakcji lub inny dowód potwierdzający zakup tego towaru u nas.
3. dołączenie do paczki oświadczenia o odstąpieniu od umowy lub przynajmniej danych kontaktowych do siebie - dla szybciej identyfikacji przesyłki/zamówienia.
4. Niezwłoczne nadanie paczki, na swój koszt, na adres siedziby naszej firmy (Concept, ul. Słoneczna 30, 61-160 Daszewice ). Uwaga, paczki za pobraniem nie będą przyjmowane!
 
Sposoby płatności
1. Gotówka za pobraniem
W tym przypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający przesyłkę do Państwa.
2. Przedpłata na konto bankowe
Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe.
Numer konta bankowego
 
mBank
47 1140 2004 0000 3502 7663 9392
 
3. Płatność www.przelewy24.pl